Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 wojna - temat dyskusyjny póki co

Go down 
AutorWiadomość
Unerovi

Unerovi


Poziom : 0
Doświadczenie : 0
Data dołączenia : 28/06/2016
Liczba postów : 1

wojna - temat dyskusyjny póki co Empty
PisanieTemat: wojna - temat dyskusyjny póki co   wojna - temat dyskusyjny póki co EmptyWto Lip 05, 2016 2:39 pm

...zapomniałam hasła na admina a nie chce mi się szukać po fb.

Dobra, koniec obijania się!

Ogólnie na te wojny-wojny to miałam już kilka zarysów. Najbardziej podoba mi się taki, gdzie liczba punktów/wilków przekłada się jakoś na ilość rzutów kostką. Można nawet zrobić tak, że nie tyle pkt będą decydować o sile wojennej wojowników/innych ról (a w sumie na łowach można też zrobić na tej zasadzie) a o tym, jakie kostki będą używane do rzutu (ilościenne). Mniej wygłupów z punktami.

Problem zaczyna się w tym, że wojny prowadzone na tej zasadzie można by zamknąć i w jednym poście - każdy gracz wystawia swoje wilki, admin rzuca kością, sumuje oczka i wiadomka kto wygral. A to już trochę spłyca... wszystko.
Oczywiście możemy tak zrobic, pod to da się dopisać całą mechanikę, ale na tej zasadzie to bym prędzej zrobiła napady.

Do wojny potrzebuję jeszcze rozwiązania - co zrobić żeby wilki ginęły po kolei podczas sesji, zeby ludzie mieli jakąkolwiek motywacje do pisania czegoś więcej niż "wystawiam wilka A, B i C"
Powrót do góry Go down
 
wojna - temat dyskusyjny póki co
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: INFORMACJE :: KOMPENDIUM USERA-
Skocz do:  



BlackButler Wild Land AAF HogwartDream

If you saw here art used without your permission, please contact OneMinuteSketch on deviantart. Your work will be removed as soon as possible. Thank you!

@ Moe(Roth) - Twórca stopki.